| BulanRO a întrebat:

astazi am vrut sa imi fac si eu rezervare pentru windows 10 dar mie nu imi apare acea iconita din colt jos dreapta, am cautat pe net am facut toate updaturile dau check for updates la windows si spune ca am toate updaturile la zii! Ce sa fac? Dau funda!( Am windows 8.1) va rog.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Folosesti sistem de operare licentiat? Daca nu, degeaba vrei tu sa faci rezervare la 10.
Si teoretic daca este licentiat nu te ingrijora ca vei primi cat de curand si tu notificarea cu update la 10.

| itextrat a răspuns:

Vezi ca gasesti aici niste sfaturi: http://www.7tutoriale.ro/......windows-10