| Ileana1983 a întrebat:

Azi am bagat internet de la Rds si cand ma conectez la smart tv se blocheaza, il gaseste dar cand ma conectez se blocheaza tv, am avut net de la telekom si nu am avut nici o problema.
Ce pot face?

4 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Suna la numarul lor de asistenta 03XX400414 (xx e codul judetului tau).

| Ileana1983 explică (pentru Peridava):

Am sunat la ei si au zis ca e de la tv, dar eu le-am zis ca nu are cum ca pe telekom merge

| Peridava a răspuns (pentru Ileana1983):

Eu nu am televizor din ala destept. Dar oare nu or fi ceva setari ce trebuiesc facute altfel pentru noul provider?

| Tuderlus a răspuns:

Suna la rds este de la ei.