| andrejko111 a întrebat:

Azi am o problema imensa. deci cand pornesc calculatorul dupa cateva minute se opreste si porneste si tot asa in continuare. Am schimbat placa de baza dar dupa 2 zile a inceput iar. Nu stiu ce sa fac! Funda pentru raspunsul cel mai bun!

2 răspunsuri:
| Converse_Stefan_1992 a răspuns:

Verifica temperatura sursei, si vezi ca niste fire sa nu faca scurt cu carcasa, ai mai putea incerca sa verefici ramii, placa video sa o scoti si ramii sa schimbi sloturile intre ei.

| andrejko111 explică (pentru Converse_Stefan_1992):

O sa incer. Daca merge ai fundawinking