| vernalis48 a întrebat:

Ca multor utilizatori si mie mi-a fost blocat contul yahoo ( nu mai pot intra pe mess sau sa-mi citesc mail-urile. Am incercat sa-mi schimb parola folosindu-ma de al doilea id dar am descoperit ca si contul yahoo alternativ este blocat. Am ales varianta cu intrebarea aleasa sa mine dar imi apare o alta intrebare care bineanteles nu este cea aleasa de mine, asa ca nu-mi pot recupera sau schimba parola. Stiu ca in cazul asta am de asteptat 24 de ore dar au trecut doua zile si eu inca nu reusesc sa ma loghez. Este cam ciudat tinand cont ca doar eu imi deschid laptopul. Astept un raspuns aici. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| tricky a răspuns:

Yahoo nu ti merge de obicei daca cineva incearca sa intre si tasteaza de multe ori o parola gresita ori din cauza ca cineva ti a aflat parola si ti a schimbat tot pe acolo. Virusi in cazul asta nu prea sunt. Mai incearca cu raspunsul la intrebare daca tot nu merge nu cred ca mai ai ce sa i faci. Fa ti alt id si gata. Succes