| RobertPasca a întrebat:

ce calculator as putea sa imi cumpar de pe eMAG, + monitor + tastatura, sa nu treaca de 3600 lei. Nu vreau calculator pe piese, vreau un desktop pc un monitor si o tastatura sa fie compatibile. Vreau un pc sa imi ruleze jocurole, gen gta, lol, etc, dar sa ma pot uita si pe Youtube fluid. Monitorul sa aiba minim full hd. Lasati-mi whitelist-uri. Doar de pe eMAG! Multumesc frumos

1 răspuns:
| Giozy a răspuns:

Poti lua de pe pc garage pc-ul viking, duce gta 5 pe ultra 1080p 50 fps