| xt9000 a întrebat:

ce parare aveti de telefoanele Nokia lumia, mai exact de sistemul lor de operare? daca imi puteti raspunde in detaliu ar fi bine.

Răspuns Câştigător
| ItsJustAName a răspuns:

Mie îmi place windows phone. Îl agreez și mă împac bine cu el. Deși folosesc pe un alt dispozitiv Android, pot spune că acesta se blochează mai des decât Windows Phone-ul. Cu toate astea interfața și designeul îmi plac mai mult la android!

5 răspunsuri:
| Λησηумσцѕ a răspuns:

Uite aici mai multe detalii:
http://www.microsoft.com/ro-ro/mobile/telefoane/toate-telefoanele/
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| Anonim340 a răspuns:

Eu am Nokia Lumia 520, si iti pot spune ca este un telefon super Grozav. Poti face foarte multe cu el, recomand! Detalii daca mai vrei poti sa imi scrii mesajwinking

| DanielGustiuc a răspuns:

Nu iti recomand, mai bine iti iai un Samsung ceva)

| AndyAnonim a răspuns (pentru DanielGustiuc):

Nu fii hater, daca nu l-ai incercat nu demoraliza omul, fiecare sist de operare e bun si unic in felul sau

| DanielGustiuc a răspuns (pentru AndyAnonim):

Nu sunt hater, si nu-l demoralizez, ii dadeam cu parerea happy
Da dupa mine windows phone nu-s prea bune happy