| Sophieka a întrebat:

Buna ziua colegi TPU,

Cum setez camera web a laptopului in google meet pentru scoala online? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

You can change the setting to allow Meet to use your camera and microphone, click on the camera icon in the address bar and select the Always allow option. Make sure that your camera is turned on and your computer and browser are able to access the camera so you are visible.

| Sophieka explică (pentru Werrich):

Multumesc. Am reusit.

| Werrich a răspuns (pentru Sophieka):

Cu plăcere ^^

| Sophieka explică (pentru Werrich):

Este o bataie de joc, cel putin la scoala la care sunt eu. La 15 trebuiau sa inceapa orele, am primit cu 15 minute inaintea orei 15 ca azi nu se fac 2 materii, acum la 16:30 trebuia sa inceapa o alta ora, dar nu am primit nici mail, nici nimic. Merg la google classroom si tot nimic. Asta e.

| Werrich a răspuns (pentru Sophieka):

Deci nici nu v-a zis ca nu se mai face ora?

| Sophieka explică (pentru Werrich):

Am stat pana la 17 jumate ca fraiera singura pe classroom si pe mail apoi l-am cautat pe diriginte pe Facebook fiindca au refuzat sa imi ofere numarul lui. Mi-a raspuns acum seara, trimitandu-i sms profesorului care trebuia sa inceapa ora cu noi la 16:30 iar acesta i-a raspuns ca a avut "ceva probleme". Na, asta e. Dar precis ca mi-o iau in freza ca nu imi place sa tac!

6 răspunsuri:
| GusticelMititel a răspuns:

Lipesti o guma de mestecat sau un scotch peste ea