| iwantananswer a întrebat:

cum pot adauga camentarii in live-urile de pe you tube, dau funda!

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Te loghez în cont, apoi intri unde este acel live. Vei vedea pe bara unde ai like și dislike și două norișoare gen ca la mesaje, apeși acolo și se deschid comentariile la live.

5 răspunsuri:
| NumeleDeUtilizatorTrebuieSaNuDepas a răspuns:

Dacă ai cont pe YouTube trebuie sa intri in cont apoi pur și simplu dai scroll la comentarii și îți dai drumul la scris. Unele canale permit doar userilor care au contribuit cu bani sa comenteze, vezi tu pe acolo mai departe

| iwantananswer explică (pentru NumeleDeUtilizatorTrebuieSaNuDepas):

Multumesc mult nu stiam ca trebuie sa ai canal...

| Vilcu_Andra_1982 a răspuns:

Trebuie sa ai optiunea Comment dupa ce te loghezi in contul Google

| iwantananswer explică (pentru Vilcu_Andra_1982):

Muotumesc frumos de raspuns nu stiam ca trebuie sa ai canal pentru a comenta happy