| KanameKuran a întrebat:

cum pot face sa primesc factura de la EON si ENEL pe telefon?

9 răspunsuri:
| Miss25JK a răspuns:

Iti faci cont la fiecare in parte si selectezi optiunea de a primi factura in format digital pe mail.

| KanameKuran explică (pentru Miss25JK):

Dar aceea e pe email, eu vreau sa o primesc ca sms. Se poate?

| Miss25JK a răspuns (pentru KanameKuran):

Nu se poate.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru KanameKuran):

Ca sa o primesti pe sms factura ei trebuie sa aiba numărul tau de telefon nu? Adică cei de la eon si enel, mergi la sediul lor, si completezi o cerere in care specifici ca doresti ca factura sa i ti fie trimisă pe sms, probabil ca atunci nu o vei mai primii pe mail, dar asta o sa aflii de la reprezentanii enel si eon.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Miss25JK):

Tu stii sigur ca nu se poate? Sau zici asa la pleznealălaughing

| KanameKuran explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu se poate face online aceasta cerere?

| Miss25JK a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cristi, din nou ai ceva cu mine laughing, tu ai impresia ca sunt vreo fetita de 13 ani cred. Am o presimtire ca vrei o stapana, am dreptate?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Miss25JK):

laughing nu am nimic cu tine,

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru KanameKuran):

Posibil, nu stiu, de aceea ti am zis sa mergi la sediul lor si sa intrebi acolo.