| DataSoft a întrebat:

Buna Ziua.
Cunoaste cineva parola si user-ul de ADMIN de la un router digi zte f660?
Multumesc

9 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=router+digi+zte+f660
https://www.politicos.ro/......8-diginet/
conectarea la pagina de administrare a routerului se face de la adresa http://192.168.1.1, utilizand la username "user" si pentru parola "digi"

daca nu sunt alea atunci telefon la gigi si ia-i la ***, pentru ca e dreptul tau sa intrii in router si nu al lor sa iti puna parola

| DataSoft explică (pentru JicaContra):

Imi trebuie parola de admin..nu de user
dar multumesc

| JicaContra a răspuns (pentru DataSoft):

DUDE, ffs, ala e admin, chiar crezi ca sta cineva sa faca authentificare multipla pe un router prapadit?!?
si sa nu imi spui ca e ceva care nu poti sa faci ca "user", sau NICI MACAR NU AI INCERCAT, daca nu iti place, ce vezi atunci iti bagi piciorul!

WHATEVER DUDE!

| cfrtobias a răspuns (pentru DataSoft):

Http://prntscr.com/rpx7xb cum iti zice aici? faci http://prntscr.com/rpx8kk cum ti-a zis el

| JicaContra a răspuns (pentru cfrtobias):

Citeste mai sus, el vrea admin nu user, ca doar routerul lui are utilizatori care nu sunt admini!

| cfrtobias a răspuns (pentru JicaContra):

Pai ce admin sa aiba de la rds de exemplu cine ii da lui internet? laughing primul aparat care e baza

| JicaContra a răspuns (pentru cfrtobias):

Asta l-am intrebat si eu, ii dau raspunsul corect si nici nu incearca dar stramba din nas ca el vrea admin, cum era aia cu "mare-i gradina lu' D-zeu si multi mai sar si gardul"

| cfrtobias a răspuns (pentru JicaContra):

Daca stie el asa bine, nu stiu ce scrie aici

| SasaSasa2000 a răspuns:

Ia încearcă:
09989009?, pa.