| stefantiby a întrebat:

Buna ziua!
Daca ati avea un buget de circ 2500 lei si ati vrea sa cumparati un laptop mai bunut pentru jocuri cam ce model ati alege?

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Laptopul va fi mereu inferior, unui calculator fix, de același preț.
Pentru jocuri nu ai nevoie de Laptop!

| unknownn a răspuns:

Eu îţi dau un sfat, degeaba ai laptopul cu componente bune, laptopul nu e pentru jocuri! Am eu cu amd athlon procesor dual core de 3ghz placa video gtx 580(daca aveam asta pe PC mergea si fifa 11) si pe laptop nici fifa 07 nu-mi merge(merge in reluare)

Baftă, laptopul nu a fost creat pentru jocuri! Ci să te mai uiti la un film in caz de esti plecat, mai te joci pe miniclip.com/.ro

| Simpatic a răspuns:

Singurele laptopuri pentru gaming sunt cele marca Alienware si mai nou Sager, restul e tacere...cum bine ti-a spus cineva de aici fa-ti un pc si vei fi mai mult decat multumit.

ps : Alienware au preturi de 10.000 de lei(100 de milioane lei vechi) per bucatawinking

| balauru213 a răspuns:

Notebook Acer AS5520G-502G16Bi TL-60, 2GB, 160GB, Blu-ray! foarte bun!

| stefantiby explică:

Dar macar pentru rendari AutoCAD si 3dSMax?