| HPNova a întrebat:

Daca aveti abonament de internet de la UPC si aveti connect box ma puteti ajuta, am luat connect boxul in schimb la cel vechi si l-am intalat.a fost cam ciudat au aparut ceva probleme in fine, am vrut doar sa va intreb daca ledurile trebuie sa fie aprinse mereu...cand il pornesc se incarca si stau aprinse toate 3 de pe panoul frontal dar pupa ceva timp se stang...netul merge wifi la fel doar ca nu sunt aprinse ledurile ce as putea sa fac? sau asta nu este o problema? este facut sa fie asa?

3 răspunsuri:
| HPNova explică:

Voiam sa spun "dupa" imi pare rau ca nu ti-ai dat seama

| scutmir a răspuns:

Salut, ai aflat ceva despre situatia cu acele 3 leduri care nu stau aprinse, si la mine se intampla la fel. Merci pentru orice informatie.

| HPNova explică (pentru scutmir):

Nu inca am acea problema