| DIGIT4L a întrebat:

De ceva timp am o problema cu browserele,nu imi tin conturiule conectate,ma conectez la google/Facebook/TPU/etc inchid browserul (folosesc opera si chrome-aceeasi problema) si dupa ce il redeschid trebuie sa ma conectez iar sad. Am tot cautat pe net o rezolvare si nimic, le-am reinstalat de cateva ori (Dezinstal, am cautat fisiere ce au ramas in pc legate de fiecare browser, le-am sters si pe ele apoi am instalat browserele la >loc=aceeasi problema sad ).
Din cate mi-am dat seama cred ca e o problema din PC-ul meu nu e din cauza browserelor... aveti idee ce pot face?
Am W7 ultimate 32biti.

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Nu cred ca este o problema. este posibil sa ai vreun program instalat ce iti sterg registrii, cache. gen ccleaner. s-au alte programe.

| DIGIT4L explică (pentru octav005):

Nu i-am dat de capat, sau...i-am dat de tot... am facut windowsul praf si a trebuit sa-l reinstalez, oricum, mersi ca ai incercat happy

1 răspuns: