| alin322 a întrebat:

De ceva vreme am observat ca imi merg in reluare video-urile online. Nu conteaza unde le urmaresc, pe youtube, petava.ro, trilulilu, toate imi merg in reluare. Am instalat Adobe flash player, dar degeaba. Ce pot face? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Slavian a răspuns:

Salut,
Incearca sa folosesti alt fel de browser gen firefox, chrome, opera, in unul din ele ar trebui sa mearga.
Daca nu ai rezolvat problema nu ezita sa ma contactezi.
Mult noroc!

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cauta un driver nou la placa video!

| Flaviucu a răspuns:

Probabil e de la internet, ai o viteza mai mica.

| alin322 explică:

Ok, am incercat si cu opera si cu google chrome, dar la amblele este aceeasi poveste. Daca le urmaresc in "ecran mic", e ok, se misca perfect. Daca le dau full screen, e dezastru, se misca foarte fracmentat. Acest lucru l-am sesizat de cateva zile, mai exat de 5 zile.

| Slavian a răspuns (pentru alin322):

Reinstaleaza driver-ul de la placa video si incearca sa nu ai deschise prea multe programe, daca nu ai rezolvat da-mi un mesaj cu id-ul de mess/skype.

| alin322 explică:

Am reinstalat driver-ul pentru placa video, dar nicio schimbare... Ce as mai putea incerca? multumesc