| teddi a întrebat:

De curand doresc sa achizitionez o tableta Allview alldro speed 7 inch, 1gb ram, 4gb hdd la pretul de 630 lei. Insa nu stiu daca e alegerea buna, are ics 4.0 instalat pe ea si foarte multe aplicatii. Nu am mai detinut pana acum asa ceva, este utila? este mai utila decat un laptop? tableta e buna? va rog frumos lamuriti-ma, ofer funda!

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

Am avut aceeasi tableta, e bunisoara tableta, desi are probleme cu jocurile mai noi, chiar daca e supra laudata de ei. Eu m-am plictisit foarte repede de tableta, si dupa 2 satamani am schimbat-o pe un laptop. Adica messengerul e aiurea, facebookul la fel. Tabletei i-as acorda nota 7 - 8, pentru ca are iesire HDMI si filmele hd se misca impecabil pe ea, dar la jocuri nu sta prea bine.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu nu prea vad ce laptop cumperi tu in banii aia dar sa zicem.

| laptopnews a răspuns:

Depinde de activitatile pentru care o folosesti. Nu mi se pare mai utila decat un laptop. Daca nu ai neaparata nevoie de ea, nu cred ca merita sa investesti intr-o tableta ieftina. Succes!

| teddi explică:

Cu laptopul ma descurc eu, alta a fost intrebarea.