| Andrei0809 a întrebat:

Bună ziua, de ieri mă lupt cu o problemă care efectiv mă scoate din sărite. Este vorba de aplicatia Youtube pe TV Samsung series 7 2020. Problema este legată de afişarea opţiunilor pe care le oferă aplicaţia adică, în momentul în care sunt conectat am în partea stângă comenzile pentru contul meu, cauta, acasa, muzică, jocuri, stiri şi setări dar lipsește biblioteca mă rog, abonamentele şi istoricul. Dacă mă trec pe modul invitat îmi apar acele opţiuni. Aveţi idee cum pot remedia? Mulțumesc frumos din avans.

1 răspuns:
| zilog a răspuns:

Iei un laptop si il legi la acel televizor pe care o sa il folosesti pur si simplu in loc de monitor
acesta este cea mai ieftina simpla metoda

in rest ar trebui sa ii spui fabricatnului ce te doare poate ca o sa isi faca mila de tine si o sa creda ca a gresit
si o să isi dea seama ca alte mii de oameni de pe planeta au exact problema specificata de tine
si poate ca o sa vrea sa modifice softul
si când o să faci următorul upgrade la softul televizorului respectiv
atunci gata o sa se aleaga praful de el si nu o sa mai pornesca
sau poate că o să pornescă și o să aribe exact funcțiile pe care tu le-ai cerut de la fabricantul respectiv

eu am mai cerut pe la diversi fabricati unele modificari pe la softurile lor
si câte o dată mi-au dat dreptate și chiar au făcut modificările cerute