| anonim_4396 a întrebat:

Dețin un smartphone Evolio S5, am dat resetare când din meniul boot, când din meniu setări și resetare la setările din fabrică, și când îmi cere contul de Google îl introduc contul și parola și îmi spune să introduc adresa de Google utilizat anterior pe dispozitiv și orice cont de Google introduc la fel îmi spune, cum pot rezolva această problemă?

1 răspuns:
| mfker a răspuns:

Google ti-a blocat telefonul, cumva ai schimbat parola? in 72 de ore ti-l va debloca sau chiar mai repede.e o masura de securitate in cazul unui furt.