| lopotencuemil a întrebat:

dimineata am dus computerul intr-o camera cu temperatura sub 0 grade pentru ca nu aveam unde il pune, dupa ce l-am adus inapoi la cald l-am conectat lacuret si in acel moment a iesit miros si niste foc ca de artificii si nu se mai porneste, este posibil s-a ars tot calculatorul.cum sal verific.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E posibil! Trebuie dus la un specialist. Alta data sa stii ca orice obiect electronic se deschide la o ora (cel putin ) dupa ce s-a mutat la o noua temperatura.

| untu a răspuns:

Are dreptate Salontanul! Urmeaza sfatul lui Salontanul de a duce la service-ul autorizat calculatorul tau, dar toata lumea stie ca orice obiect electric, electrocasnic sau electronic care dupa ce a fost cumaparat de la magazin si transportat acasa si se lasa intr-o camera la o temperatura de 20 grade si se lasa in camera timp de o ora inainte de a pune in functiune aceasta aparatura!

| Ayy123 a răspuns:

50% s a ars sursa

| Misfits a răspuns:

Condens puternic.
Capu' face capu' trage