| CaponeGaming a întrebat:

Buna ziua draga comunitate, am si eu marea rugaminte sa ma ajutati daca va pricepeti. Cum pot conecta o camera web sa pot face livestreaming cu gaming de pe telefonul mobil cu android fara a folosi pc-ul? Mentionez ca telefonul recunoaste camera web, pot sa o accesez dar as vrea cumva sa anulez camera frontala si sa-mi porneasca camera web pe live. Va multumesc si Dau mega funda celui ce ma ajuta!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu poti conecta camera web a PC-ului la telefon.

| CaponeGaming explică (pentru Ronnix):

De conectat am conectat-o si merge, dar nu atiu cum sa o folosesc pe livestream in locul camerei frontale de la telefon