| Cezar_Ciobanu_1967 a întrebat:

Bună ziua dragii mei prieteni! am și eu o întrebare? azi mi-am cumpărat un smart led Samsung! am net și tot ce-mi trebuie! întrebarea mea este următoarea!? cănd pe smart îmi apare tastatura,eu cum pot să tastez parola wirelles? deci îmi apare tastatura pe ecranul televizorului,dar cum tastez? de pe telecomanda televizorului,sau intru pe laptop și tastez, eu știu? vă mulțumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De pe telecomanda tastezi e simplu, i ti apare pe ecran tastatura si butoanele telecomenzii te ajuta sa scrii. Daca nu stii cum sa faci, ia cartea tehnica a televizorului cu instructiuni de folosire si vezi acolo ce zic ei sa faci. succes.

| Cezar_Ciobanu_1967 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mulțumesc frumos! Seară minunată, îți doresc!

| K0sti a răspuns:

Iti pui o tastatura pe USB!

| Cezar_Ciobanu_1967 explică (pentru K0sti):

Mulțumesc frumos! De mare ajutor! seară faină îți doresc!

| K0sti a răspuns (pentru Cezar_Ciobanu_1967):

Pentru putin! Mersi la fel!

| vladst1 a răspuns:

Cel mai simplu mod pentru a te conecta la wireless este sa apesi butonul wps de la router.

| Cezar_Ciobanu_1967 explică (pentru vladst1):

Mulțumesc frumos, pentru ajutor!