| Alexakos a întrebat:

dupa cum am mai spus am dat format la windows si am avut ceva probleme cu media player-ul din calculator... am rezolvat-o pana la urma. insa mai ramane faza cu paginile web. nu reusesc nici cum sa repar asta. am intrat la toate setarile (care am crezut eu ca sunt pentru paginile web) insa nimic. si folosesc numa Google Chrome. pe un site (filmenoionline.com) scrie in dreapta cu rosu " Aceasta pagina nu poate fi văzuta de la utilizatorul curent. Vă rugăm să verificaţi pagina de confidenţialitate şi setările de vizibilitate" am cautat pe net dar nu am gasit. sau nu stiu cum sa caut. a spus un coleg sa intru la niste setari insa asta era pentru mozila. in fine am intrat si am cautat cam ce a spus el insa nu am gasit de la un momentdat, pentru ca difera Google Chrome de Mozila.
si asta a inceput sa-mi faca probleme de cand am instalat AVG-ul. insa l-am scos si tot imi mai face probleme. care stie sa ma ajute si pe mine?

3 răspunsuri:
| Alexakos explică:

Ma baieti am dat/facut format la windows sau reinstalat cum se numeste si pot sa intru pe site-uri insa cand dau play la un film ramane asa. sau la alte site-uri imi apare acel avl vlf sau cum se numeste de trebuie sa astepti 5 secunde ca sa intre pe pagina insa te duce iar pe prima pagina.

| Rockerul23 a răspuns:

Nu gaseste nici un site?
Ai instalat placa de retea?
Ai facut setarile pentru conectare?

| raidxp a răspuns:

Cum? ai dat format la windows? sau ai reinstalat windowsul? ai verificat data, ora, anul? ai incercat internet explorer 8?