| KidSir a întrebat:

Ieri am pus insiderul de la windows 10.Toate bune si chiar eram satisfacut de calitatea produsului pand cand din senin pc-ul s-a blocat si a ramas asa cateva secunde iar apoi s-a restartat. Dupa restart trece de boot-ul inital dar apoi cand apare sigla windows se restarteaza.Am incercat windows repair, am reinstalat windows 10, si apoi am incercat atat windows 8.1 cat si windows 7, fara nici un rezultat,se restarteaza dupa ce apare logoul windows. Mentionez ca la fiecare instalare am formatat partitia pe care instalam windowsul, iar atunci cand am connectat un alt hard pe care aveam alt windows, am putut accesa hardul curent. Daca ma poate ajuta cineva cu o solutie si de la ce ar putea fi problema? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in bios si pune-l din nou pe default chiar daca nu ai modificat nimic in el.Salveaza modificarea si vezi daca se remediaza. Daca nu, fa o reinstalare pe curat cu formatarea partitiei C, dar nu formatare rapida, ci lenta.