| ForeignO a întrebat:

Buna Ziua

Imi cumpar luna viitoare un telefon nou, as vrea unul cu camera mare (mai mare de 3MG). Orice in afara de Sagem, Alcatel. Am vrut sa-mi iau Nokia 7373(sau 7370, am vazut ca este acelasi model) dar nu l-am vazut la abonament, inca. Daca puteti sa-mi dati ceva exemple de telefoane cu camera mare.

Mercikiss

7 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Nokia N70.
Sunt cele mai bune.
Asa am si eu.
Sunt foarte frumoasa si are ecran mare.

| Zambete89 a răspuns:

Nokia n97, eu am lg kp500 si se vede foarte bine! are o camera discreta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un nokia 7373 pink impecabil, ofer poze.[dudulik_17]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, nokia n97 e super dar pretul.straight face

| AlinaOneDirection a răspuns:

LG KU990i are camera de 5 MG arata ca un aparat foto pe spate si este cu touch screen. El e la Orange.

| rodik a răspuns:

Sony Ericson K850, LG KU990 Wieuty, Nokia N95, Samsung U900 Soul, Nokia N82.Toate sunt de 5 si costa in jur de 10-15milioane in magazin nu second-hand.

| bogdy4 a răspuns:

Sony Ericsson W902 camera de 5MG telefon Walkman suporta 8G card ( e bun telu )