| Ropidox a întrebat:

Buna Ziua, imi puteti explica si mie care sunt metodele prin care se poate face un joc online gen browser?

Răspuns Câştigător
| mahoney a răspuns:

Trebuie sa cunosti programare ca sa-l poti face tu de la zero.
Dar mai este si varianta sa-l cumperi gata facut.
Pentru asta iti trebuie hosting, un nume de domeniu si sa cunosti cat de cat cum sa-l promovezi

3 răspunsuri:
| bogdanluncasu a răspuns:

Php,mysql,css,js astea iti sunt necesare daca vrei un joc complex daca vrei unul simplu de poti limita doar la php si sql

| Ropidox explică:

Deci daca il fac eu de la zero nu ma costa nimic?

| eSimRo a răspuns:

Recomand un joc online superb, pe mine m-a captivat!
Este gen eRepublik, in momentul de fata suntem cuceriti de Unguri si am avea nevoie de ajutor!

http://erevolution.ga/