| DienutzaXMafin a întrebat:

imi puteti recomanda o tableta buna pentru gaming pana in 1000 de lei deoarece as fi interesata sa o cumpar. As vrea sa aiba si camera frontala si sa nu fie nici prea mica. Va rog sa ma ajutati!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WhiteEvil37 a răspuns:

Vezi http://www.itab.ro/tableta-pc-tab101x-3g e super pentu jocuri, sustine grafica si rezolutie inalta, si se apropie de pretul cerut.

| biancawr a răspuns:

Poti intra pe mercador.ro si vei gasi o gramada de vanzatori acolo.Succes!