| Jipa95 a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie o aplicatie Android pentu plati? Google pay nu merge, imi spune ca aceasta versiune de aplicatie nu este compatibila cu device-ul meu, iar aplicatia default din telefon Samsung pay nu accepta cardul meu de credit ( visa ). Telefonul este un S7 edge.
PS : am incercat sa instalez Google pay si printr-un apk, dar tot nu merge.

1 răspuns:
| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Caută pe YouTube sau pe magazin play cea mai bună aplicație de plati sa sa vezi să nu fie schem