| relucu88 a întrebat:

Ma tot confrunt cu o problema de ceva timp si nu am habar de ce. Cand ma uit la filme blueray 3d sau normale, filmele care au bitrate mare mi se sacadeaza si nu stiu de ce, poate am nevoie de ceva codecuri si de facut ceva setari la player! Habar nu am. Help me!

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Daca folosesti pc hdmi led foloseste kmplayer sau gom player amundoua free

daca ai android foloseste bs player pro isi ia codecurile singur de pe net