| ok47 a întrebat:

Mi-am bagat de curand internet pe telefon si cand intru pe YOUTUBE dau sa porneasca videoclipu si imi spune "Abonati-va intai la pachete de date" cum as putea rezolva problema? tind sa precizez ca am nokia x3-02.
Dau funda, multumesc. :*

3 răspunsuri:
| jupiterestru a răspuns:

Pai nu merge netu, mai verifica setarile. d-asta iti spune cu pachete.nu are access la internet.

| ok47 explică (pentru jupiterestru):

Internetul merge foarte bine.

| SeLo a răspuns:

Cam slab telefonul si netu creka e slab mie nu mi-a dat nici odata asa habar n-am cum se face eu cand intru imi intra...