| Jigokunokishi a întrebat:

Mi-am cam rupt telefonul si s-a facut alb ecranul, dar de pornit porneste si inca primesc notificari pe el.Pot sa salvez cumva datele de pe el fara preamari complicatii? Ma refer la memoria interna. Si nu vreau sa-l repar. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| istoc2010 a răspuns:

Daca a fost memorie interna nu prea din punctul meu de vedere. dar deja nu ai dat niciun detaliu despre telefon

| Jigokunokishi explică (pentru istoc2010):

E un Huawei ceva cu 230, deala vechi.

| istoc2010 a răspuns (pentru Jigokunokishi):

Atunci nici o sansa fara bataie de cap, daca vrei cu bataie de cap cea mai simpla varianta e sa repari telu