| ukk a întrebat:

Mi-am cumpărat recrnt un Samsung Galaxy Tab 3 8.0. De când l-am cumpărat, din Germania (de la un magazin autorizat etc are garanție,) am observat ca nu merge WatchON. Zice : " Acest serviciu nu este acceptat în țara dumneavoastră." Ce aș putea să fac să meargă? Samsung WatchON este actualizatã până la ultima actualizare. Mulțumesc de ajutor!

1 răspuns:
| linked01 a răspuns:

Are protectie in functie de ip. trebuie sa iti configurezi un vpn cu ip-ul tarii in care watchon merge