| Just4Joker75 a întrebat:

mi-am luat acest sistem audio 5.1 de la cel, Boxe Serioux SoundBoost HT5100C si am observat de cateva zile ca nu mai merge cum trebuie, imi gajie foarte rau si se aude foarte incet dat la maxim vol.60 ce fat sa-i fac sa il readuc la normalitate sa mearga, http://www.cel.ro/boxe/boxe-serioux-soundboost-ht5100c-l /

1 răspuns:
| manowar1 a răspuns:

Sistemul il fol la calculator? In cazul asta primul lucru ce trebuie verificat e placa de sunet. Daca ai testat si pe altceva si la fel merge, e dus sistemul.