| anonim_4396 a întrebat:

mi-am luat o tableta Acer iconia b1 si cam nu sunt multimit de ea a trecut vreo 5 luni tableta e in garantie dar as putea s-o schimb e de la flanco happy

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se poate schimba.Te-ai folosit de ea atata timp.Au si ei un termen in care pot face asta.Doar daca este defecta si nu se poate repara.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Pai problemele ar fi decate ori tin degetele in spate imi ies niste urme pe display o pata alba in mijloc permanenta si cand o bag in priza o las la incarcat si dupa cand o aprind nu merge sad

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te la ei si explica-le situatia. Poate ai noroc si ti-o schimba.

| 0rlando a răspuns:

Evident că nu, dar o poți vinde sau schimba cu altceva pe site-uri gen okazii sau cu vreun prieten.

| PiNNoTheGamer a răspuns:

Puteai sa o schimbi in primele 30 de zile de cand ai luat-o.Nu ai ce face. Data viitoare sa fii mai atent la ce iti alegi.

| gabridian a răspuns:

O schimba cu alta doar daca nu se poate repara.