| Ioana_Iuliana_2000 a întrebat:

Mi-am luat un selfie stick cu buton pe maner si fir! Am introdus firul in telefon dar atunci cand doresc sa fac selfie folosind butonul de pe maner imi spune ca nu se poate modifica departare sau apropiere in acel mod! Ce pot face sa mearga?

4 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Ai intrat in,, aplicatia camera" cand ai incercat? Apasarea acelui buton nu deschide automat camera, doar tine loc de apasarea butonului virtual de pe ecran de realizare a pozei!

| Ioana_Iuliana_2000 explică (pentru mont):

Am intrat in aplicatie dar imi spune ca nu se poate modifica distanta in acel mod!

| mont a răspuns:

Cel mai probabil nu e compatibil cu telefonul tau. Ce telefon ai?

| Ioana_Iuliana_2000 explică (pentru mont):

Samsung Galaxy S3 Neo