| edix29 a întrebat:

Bună ziua, mi-am reinstalat whatsapp-ul și când l-am deschis mi-a apărut sa dau backup doar la 2GB iar eu aveam în jur de 11GB. Știe cineva cum pot recupera restul fișierelor?

5 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Data viitoare, inainte sa reinstalezi, fa un back-up manual. In felul asta te asiguri ca nu pierzi nici macar un mesaj.

| cfrtobias a răspuns:

Probabil nu poti, cred ca n-ai avut backup facut inainte, dar poate pozele le ai in telefon, sau sters poate conversatii sau cine stie ce doar

| edix29 explică (pentru cfrtobias):

Am pozele dar nu mai am videoclipurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau, nu poti. Ai grija cu whatsapp

| Al3x998 a răspuns:

Salut! Da, pentru ca whatsapp nu face backup automat la videoclipuri, trebuie sa selectezi tu asta. Data viitoare nu te mai baza pe backup-urile facute in drive, muta-le pe pc ca sa fii sigur ca nu le pierzi. Acum nu mai ai ce face daca nu le-ai salvat/nu le mai ai in telefon sad.