| nopetoday a întrebat:

Bună ziua, mi-ar putea spune cineva ce părere are despre laptopurile de la firma Prestigio, dar despre cele de la firma Qilive? Ar fi o investiție bună unul dintre acestea?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Atat timp cat pretul vizeaza componentele si performata lor, cui ii mai pasa de firma? Ei doar le asambleaza si le vand.
Diferenta, pe de alta parte, este la firma, unele mai instaleaza niste programe de optimizare sau control sau functionalitati care functioneaza numai pe calculatoarele venite de la ele. Asus, Lenovo, MSI, etc. stiu sigur ca vin cu ceva programe compatibile numai cu sistemele de la ei pentru control/functii, etc.

| nopetoday explică (pentru LPCTSTR):

Mulțumesc enorm!?

1 răspuns: