| joulie26 a întrebat:

Mi-ma achzitionat de curand un Samsung Galaxy Ace.Initial nu a avut hands-free asa ca mi-am luat unele potrivite pentru acest telefon, numai ca am avut o surpriza tare neplacuta...se aude foarte prost. Pe langa asta, cei pe care ii apelez abia ma inteleg atunci cand vorbesc cu hands-free. Tin sa mentionez ca aceasta problema nu e valabila pentru castile de la pc( se aude foarte bine). Ce problema credeti ca are?

2 răspunsuri:
| EmsityProtocol a răspuns:

Du-te cu hand's-free-ul înapoi de unde ai achiziționat telefonul. Și o să îți dea altele noi. Fundă?