| Topliceanu_Adrian_1967 a întrebat:

Buna Ziua.
Mi s-a spart contul de tik tok.
Cand vreau sa ma conectez, imi trimite un alt nr de telefon si alta adresa de email, la care nu am acces sa poata sa-mi trimita cod de confirmare. Cel care l-a spart a activat in 2 pasi si totul se duce la email lui. Vreau sa sterg acel nr de tel si email, dar imi cere un cod care e de pe telefonul celui care mi l-a spart. Cum pot face in cazul asta! Multumesc

2 răspunsuri:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Cunoști noul Nr de telefon?

| Topliceanu_Adrian_1967 explică (pentru TamplaruAnisoara):

Buna Ziua. Nu il cunosc.
Are doar asa +234*******712 si ema-il a****gmail.com Eu daca vreau sa ma conectez mi se duce la nr ala de tel si email sa-mi trimita cod de acivare, la care eu nu am acces