| greatLOL a întrebat:

Nu stiu ce am facut la calculator.Imi zice cand il deschid : Windows Resume Loader The last attempt to resume the system from its previous location failed.Am doua optiuni dar am o tastatura usb si nu imi ia comenzile...Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Alexander121 a răspuns:

Puneti o tastaura normala nu prin usb, si incearca s aii dai start windows normal...ori reinstaleazalbig grinmulta bafta

| greatLOL explică (pentru Alexander121):

Hai nu serios acum. Eu am intrebat pentru cei care se pricep in ***. Ca am gasit pana la urma, era o setare din BIOS. Ca de bagat tastatura de pe vremea lui stabunicu ' PS2 stiam si eu. Si de reinstalat stia oricine happy
Totusi, nu mai raspunde daca nu te pricepi. Daca intrebam ce marca e Nokia tu imi spuneai ca e de telefoane in ***.hee hee PEACE.

| ClauLupu a răspuns:

Poti sa imi zici si mie ce ai facut in BIOS? am aceeasi problema