| ClaudiuM1997 a întrebat:

o comandat cineva un oneplus de pe situl lor? vreau sa imi iau oneplus 3. si ma intereseaza costul transportului, timpul si cand imi vine comanda trebuie sa platesc in euro?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Transportul este gratuit si iti vine in 2-3 saptamani, de platit platesti cu cardul iar conversia din lei in euro se face automat.

| ClaudiuM1997 explică (pentru Intruder19):

Se face la pretul oficial de schimb?

| Zaygon a răspuns (pentru ClaudiuM1997):

Pretul e cel de la cursul din ziua respectiva pentru ca tranzactia se face via paypal. Si nu dureaza 2-3 saptamani, dureaza maxim o saptamana. Ai toate detaliile pe siteul lor https://oneplus.net/ro/oneplus-3. Apropo, vezi sa fie setata tara pe Romania.