| Gangsta43 a întrebat:

Buna ziua oare acest gamepad merge pe windows 7" Gamepad Canyon CNG-GP3? dau fundita pentru cel mai rapid raspuns.

3 răspunsuri:
| Zebastian a răspuns:

Salut. Nici pe site-ul oficial nu scrie daca este compatibil cu win7, depaft scrie numai ca este compatibil cu win/PS2/PS3. Din ce scrie pe site rezulta ca detecteaza automat device-ul in care este conectat in sensul ca daca il folosesti la PC si dupa aia il bagi in ps3 nu trebuie sa apesi vreun buton sau vreo chestie de genu. Depinde acum de unde il cumperi, daca il cumperi din dintr-un magazin ok sunt obligati sa ti-l primeasca inapoi si sa iti dea banii daca te intorci cu el in 24 de ore (parca asa era legea). Ca sa il probezi nu ai nevoie de 24 de ore. Si poti sa pui in tema si vanzatorul de la inceput, ii zici ca tu ai nevoie de el pentru win 7 si il intrebi daca este compatibil, daca iti zicie ca nu stie sau ca este compatibil ii zici ca il cumperi dar daca nu merge te intorci cu el si sa iti dea banii inapoi!

| Gangsta43 explică:

Il vreau pentru pc.