| Winners10 a întrebat:

Buna ziua. Pe Discord in cadrul unui grup cand vreau sa trimit un mesaj mi se spune ca A FOST ACTIVAT REGIMUL LIMITAT, dupa care imi porneste un cronometru de 30 de minute care scade, iar cand se termina timpul si vreau sa trimit mesaj la fel face.

Ma puteti ajuta careva care stiti? Care are? Chiar am neaparata nevoie sa trimit acel mesaj.

5 răspunsuri:
| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Daca nu e grupul tau, detinatorul a limitat mesajele intr-un timp de 30 de minute

| Catrice a răspuns:

Dacă asa a vrut șeful csf...

| Winners10 explică (pentru Catrice):

Mai bine taceai naibi din gura. Decat sa scrii in bataie de joc?

| Catrice a răspuns (pentru Winners10):

Dacă tu nu pricepi ca cel care a creat grupul a făcut asta, nu e vina mea.

| Winners10 explică (pentru Catrice):

Daca si raspunsul tau era formulat altfel... nu stiu a cui e vina ca nu a inteles sincer