| lopotencuemil a întrebat:

Buna ziua prieteni,am un stick in telefon care de astazi imi cere formatare, pot intîi sa recuperez cumva informatia de pe stick.

Ajutatima va rog.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Foloseste
easeus data recovery
ontrack
wondershare data recovery
eu cred ca easeus o sa iti recupereze aproape tot.
problema e ca aceste programe nu sunt free
daca nu reusesti sa gasesti easeus, care ar fi suficient, ti-l instalez eu.
in caz contrar, bafta. insa nu formata. daca formatezi recuperezi mult mai putine date de pe el.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca intr-un pc sau laptop ti-l recunoaste, chiar daca iti cere sa il formatezi, da se poate recupera.

| lopotencuemil explică (pentru gelu1970):

Da mil recunoaste dar tot imi arata sa-l formatez

| gelu1970 a răspuns (pentru lopotencuemil):

Foloseste
easeus data recovery
ontrack
wondershare data recovery
eu cred ca easeus o sa iti recupereze aproape tot.
problema e ca aceste programe nu sunt free
daca nu reusesti sa gasesti easeus, care ar fi suficient, ti-l instalez eu.
in caz contrar, bafta. insa nu formata. daca formatezi recuperezi mult mai putine date de pe el.