| Cioby_Cioby_1966 a întrebat:

Bună ziua prieteni dragi TPU-ști! Am o întrebare pentru voi dragii mei! Mouse-ul meu,adică săgeata ce-mi indica întotdeauna,locul pe laptop a început să se piardă,adică nu mai apare,asta ce înseamnă,că s-a sfărșit viața lui!? Dau funda pentru cel mai bun răspuns! Aștept cu mare drag, răspunsurile voastre!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este wireless, trebuie schimbata bateria. Daca nu, este timpul de inlocuit. Odihneasca-se in pace!