| anonim_4396 a întrebat:

Buna Ziua Prietenul meu sia uitat parola la Facebook si nu mai are numar de telefon ca a aruncat cartela si nu are email, cum pot recupera parola de la Facebook? Imi cere chestii complicate, CNP documente etc. Cum pot reseta parola fara CNP si documente?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pe scurt: TU vrei sa spargi contul Fb a prietenului tau. tongue
Da-le datele tale si vei putea reseta contul. big grin

| MihaelaDart a răspuns:

Recupereaza parola de e-mail si asa poti recupera si contul de Facebook. Facebookul cere CNP sa vada daca contul este al prietenului tau, dupa care isi poate recupera cu usurinta dupa 5 zile si contul.

Daca tu vrei sa-i spargi contul, nu este frumos ceea ce faci, nu ajungi nicaieri uitandu-te in mesajele private ale lui. Nu castigi si nu te incalzeste cu nimic!

| Violleta2022 a răspuns:

Se poate loga pe orice computer sa-si verifice emailul si daca se logheaza si pe FB si spune ca si-a uitat parola, i se trimite un nou cod de accesarea direct la adresa de email.
Nimnei nu-ti cere CNP, aia este vreun virus care l-ai luat, ca nimnei nu va cere asa ceva, nici macar politia!

| Claudiu1905 a răspuns:

Inteleg ca tu vrei sa-ti spargi propriul account, nu cred ca ajuta ca este al tau, nu merge

| Edisor27 a răspuns:

Din pacate nu se poate reseta doar cu cnp si documente varianta a doua e sa iti faci alt cont!

| Razvaq a răspuns:

Din moment ce nu are toate acestea parola nu se mai poate recupera.