| bloondu a întrebat:

Buna ziua!
Recent am achizitionat un laptop Lenovo G570 si nu pot rezolva faza cu "run with graphics processor". Specificatiile laptopului sunt tonguerocesor Intel Celeron Dual Core B820 1.7 GHz, HDD 500 GB, Memorie RAM 4 GB, Memorie Video Intel HD Graphics Integrata 2 GB. Ma puteti ajuta sa rezolv problema cu "run with graphics processor"? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Te poti duce la cei de la care ai cumparat laptopul si sa-i intrabi cum se poate rezolva aceasta eroare. Poate placa video nu e conectata bine sau pot fi mai multe motive. Cel mai sigur intreaba specialistii/vanzatorii din magazinul de unde ai cumparat acest laptop. Succes!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Vezi driverele video!