| anonimuspd a întrebat:

recent mi-am luat un CD player pentru masina (Sony CDX-GT 25). Are toate optiunile, inclusiv stocare USB. Mi-am cumparat un stick Kingston de 8 GB, mi-am pus melodiile pe el intr-o anumita ordine dar in masina, playerul le citeste intr-o ordine complet diferita. Cum as putea sa fac in asa fel incat sa fie aceiasi ordine pe care o pun de pe calculator si in masina? Astept variante.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ia incearca sa redenumesti fisierele sub forma: 1.mp3; 2.mp3 3.mp3 etc.

| perladunarii a răspuns:

De pe stick el ti le ordoneaza dupa algoritmul lui, nu poti decat sa vezi in setarile cd-playerului daca ai altfel de sortare!