| Jigokunokishi a întrebat:

Scuzati-ma daca nu am ales categoria corecta. Problema mea e ca Google Chrome-ul deschide singuri anumite pagini de reclame sau stie Hektor ce. Indiferent daca sunt pe Google sau nu se deschid singue pagini in Chrome. Care e cauza si ce as putea face sa inceteze?

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

L-am intrebat pe Hektor, dar n-are idee.
Scrie chrome://extensions/ in bara si vezi pe-acolo.

| Purec a răspuns:

Haha intri des pe site-uri porno?laughing ai luat virusi laughing cel mai simplu e sa reinstalezi win, dar poți încerca sa intri la add remove programs, si sa dezinstalezi de pe acolo ce e in plus. Ai dat accept sa se instaleze tot felul de prostii..verifica acolo

| Jigokunokishi explică (pentru Purec):

De fapt cautam un program pentru chitara pe care l-am downloadat de pe mai multe siteuri si un joc am tot incercat sa instalez tot de pe mai multe siteuri. De fiecare data m-a atentionat antivirusu`...

| valentin75 a răspuns:

Salut! Scaneaza online cu doua trei solutii de securitate! Instaleaza iobituninstaller, dezinstaleaza chrome (vezi ca are optiunea sa curete si registrii), reinstaleaza chrome, poti utiliza si un ccleaner pentru curatarea sistemului pana reinstalezi!
http://www.eset.com/us/online-scanner/
https://www.piriform.com/ccleaner/download

| marin81 a răspuns:

AdwCleaner e foarte bun programul