| lorena1gianinak a întrebat:

Bună ziua/seara/dimineața, ce e la voi. Am o problema cu încărcătorul de la telefon, el este cu încărcare rapida, dar ori nu mai încarcă deloc ori încarcă foarte greu și nu stau după el. Trebuie sa îl sucesc, sa îl învârtesc sa il așez în nu știu eu ce poziție ca să încarce ca altfel nu încarcă, deși nu i am făcut nimic. Nu l-am rupt, trântit, nici nu am călcat pe el sau vărsat apa pe el... Este intact și cablul și ștecherul dar nu merge. De la priza nu este pentru ca l-am conectat la mai multe și nu merge, de la telefon nu ca încarc mai multe telefoane cu el și face figuri pe ambele, am schimbat și ștecherul acela la încărcator și tot asa merge. Înțeleg ca e de la cablu, dar de ce? Ca am avut grija de elhappy este al treilea încărcător care se strica

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ce marca ai telefonul?

| Adrian5575 a răspuns:

Încearcă cu alt incarcator (cu tot cu cablu). Daca tot nu merge, e din cauza portului din telefon.

| RobertMit a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, eu nu am auzit de probleme de genul asta. Daca e un cablu mai ieftin, incearca ceva mai de calitate. Eu am avut experiente bune cu cabluri cu invelis textil de exemplu, iti recomand sa incerci unul daca nu ai mai avut.