| DJAGERnout228 a întrebat:

Bună ziua. Simt nevoia să mă descarc emoțional și cum nu am cui să mă destăinui m-am gândit să scriu o carte sau măcar un mic blog. Am nevoie să-mi spuneți ce platforme sunt cele mai potrivite pentru aceasta și niște tematici sau idei de cărți. Nu vreau să scriu beletristică ci doar să țin un jurnal sau să arăt cum văd viața prin prisma gândurilor mele. Orice idee este bine-venită. Mulțumeeesc.

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Tumblr. Sau alegi un oarecare de aici de pe site si ii povestesti in privat ce si cum. Majoritatea nu folosim numele din realitate sau poza... asa ca, e ca si cum te-ai destainui cuiva din Patagonia.

| DJAGERnout228 explică (pentru GabiDumitrescu):

Cum găsesc "umere pe care să plâng" pe aici?

| DJAGERnout228 explică (pentru GabiDumitrescu):

Cum să găsesc "umere pe care să plâng" aici?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DJAGERnout228):

Random. Adauga citiva prieteni, scrie-le in privat, vezi cu cine ai ce discuta.

| NLS a răspuns:

Blogger.com
Cel mai simplu portal pentru încropit bloguri.

WordPress e gândit pentru mediul academic-business, nu ai ce face cu asa ceva pentru un blog personal.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Blogger.com pentru bloguri gratis
wordpress.com cred că e gratis doar că e mult de lucru
youtube.com pentru canal
wix.com pentru crearea gratuită de site

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Începe cu wattpad. Este o platforma plină de adolescenți unde poate ai putea primi și puțin sprijin emoțional. ‘)

| dot4line a răspuns:

Buna,

Poti incerca blogspot sau WordPress. Ambele sunt cele mai folosite la nivel mondial.