| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua stie cineva cum se cheama vreun program de facut litere pentru magazine ex: panouri publicitare sau panouri pentru magazin am fost azi la o mica fabrica si am vazut un program sofisticat de facut litere si etc, un fel de Adobe photoshop, stie cine cum se cheama?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Sunt o gramada de programe. un logo de la 0 se poate face in Photoshop insa daca nu ai inspiratie poti folosi programe care iti dau la mana toate utilitarele (tot felul de desene, imagini, forme etc.) cu care sa-ti personalizezi propriul logo. unu care mi s-a parut foarte bun este Eximousoft Logo Designer http://www.eximioussoft.com/logo-designer.htm

2 răspunsuri:
| pool135 a răspuns:

AAA Logo
Cu acest program poti face orice fel de scris sau imagine pentru reclame sau sloganuri.

| Negoi_Darius_1998 a răspuns:

Poti face in phothoshop ies foarte faine